Kategoria AM

Prawo jazdy na motocykl (kat. AM) jest przeznaczone dla osób od 14 roku życia interesujących się jazdą na motocyklach. Dokument ten pozwala na jazdę motorowerem, czterokołowcem lekkim, oraz zespołem pojazdów złożonych z przyczepy i pojazdu kat. AM

Minimalne wymagania, aby rozpocząć kurs

Rozpocząć kurs może każdy kto ukończył 14 lat

Następnymi krokami utworzenie profilu kandydata na kierowcę (instrukcja jak założyć profil kandydata na kierowcę).

Informacje na temat kursu prawa jazdy kat. AM

W trakcie szkolenia czeka na Państwa 10 godzin zajęć teoretycznych (wykładów) oraz 10 godzin praktyki (jazdy), w trakcie których opanujecie umiejętność prowadzenia motocykla. Dla naszych kursantów mamy opracowane nowoczesne techniki nauczania, które pozwalają na uzyskanie maksymalnych efektów przy optymalnym wykorzystaniu czasu. Dla Państwa dyspozycji posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która zawsze służy pomocą. Dodatkowo każdy z kursantów dostanie wysokiej jakości materiały dydaktyczne opracowane przez najlepszych fachowców.

Po ostatniej godzinie jazdy krusant przystąpuje do egzaminu wewnętrznego teoretycznego i praktycznego. Po otrzymaniu pozytywnego wyniku kandydat posiada pozytywnie ukończony kurs nayki jazdy. Dokumentacja z egzaminu pozostaje w dokumentach ośrodka szkolenia kierowców.