Kategoria B+E

Prawo jazdy na samochód osobowy z przyczepą (kat. B+E) jest przeznaczone dla osób od 18 roku życia, które wcześniej zdały egzamin na prawojazdy kat. B. Dokument ten pozwala na jazdę pojazdem do 3,5t z przyczepą, a także ciągnikiem rolniczym z przyczepą lub dwiema.

Minimalne wymagania, aby rozpocząć kurs

Rozpocząć kurs może każdy kto zdał egzamin na prawo jazdy kat. B.

Następnymi krokami utworzenie profilu kandydata na kierowcę (instrukcja jak założyć profil kandydata na kierowcę).

Informacje na temat kursu prawa jazdy kat. B+E

W trakcie szkolenia czeka na Państwa 20 godzin zajęć teoretycznych (wykładów) oraz 15 godzin praktyki (jazdy), w trakcie których opanujecie umiejętność prowadzenia zespół pojazdów. Dla naszych kursantów mamy opracowane nowoczesne techniki nauczania, które pozwalają na uzyskanie maksymalnych efektów przy optymalnym wykorzystaniu czasu. Dla Państwa dyspozycji posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę, która zawsze służy pomocą. Dodatkowo każdy z kursantów dostanie wysokiej jakości materiały dydaktyczne opracowane przez najlepszych fachowców.

Po ostatniej godzinie jazdy krusant przystąpuje do egzaminu wewnętrznego teoretycznego i praktycznego. Po otrzymaniu pozytywnego wyniku kandydat posiada pozytywnie ukończony kurs nayki jazdy. Dokumentacja z egzaminu pozostaje w dokumentach ośrodka szkolenia kierowców.