O Nas

Na początek troche historii...

Założycielem naszej Firmy jest Józef Zubrzycki, który działa na tym rynku od 1989 roku. W prowadzeniu firmy pomagają mu synowie Wojciech i Jerzy Zubrzyccy. Wszyscy Panowie są znanymi i cenionymi instruktorami z wieloletnim doświadczeniem posiadający najwyższe kwalifikacje.

Nasi kursanci naszą wizytówką

Najlepszą wizytówką naszej firmy jest fakt, iż większość naszych kursantów trafia do nas z polecenia swoich znajomych, którzy cieszą się prawem jazdy zdanym za pierwszym razem! Dokładamy wszelkich starań aby nasza szkoła nie była tylko jedną z wielu!! Ucz się z najlepszymi, nie szukaj tanich podróbek i nie wierz w Cuda! Jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi i opinie, dzięki czemu nieustannie doskonalimy nasz program i dążymy do celu, gwarantujemy naukę na najwyższym poziomie dlatego wybierając szkołę do nauki jazdy nie kierujcie się państwo ceną ale jakością proponowanych wam usług.

Gwarantujemy najlepsze przygotowanie do egzaminu.

Instruktorzy OSK ZUBRZYCKI to zawsze najlepsi z najlepszych z kwalifikacjami i wiedzą. Uśmiech -właśnie z tym pragniemy, aby kojarzył się Wam kurs nauki jazdy, a każdy zdany egzamin jest dla Nas powodem do dumy i satysfakcji. Nasz ośrodek powstał dla ludzi ceniących najwyższą jakość i najlepsze metody szkolenia, które pozwolą na zaoszczędzenie Państwa czasu i środków! Siłą napędową naszej szkoły jest dążenie do perfekcji. Wiemy jak skutecznie i bezpiecznie przygotować potencjalnych przyszłych kierowców do egzaminu państwowego. Nauka jazdy jest nie tylko naszą pracą ale również pasją, którą dziś chcemy przekazać Wam! Każdego dnia działamy tak aby się doskonalić i rozwijać w naszej branży a tym samym dać Państwu więcej. Dla nas najważniejsza jest jakość szkolenia i bezpieczeństwo naszych kursantów i innych uczestników ruchu drogowego. Zajęcia zawsze prowadzone są w przyjacielskiej atmosferze a każdy kandydat na kierowcę jest traktowany indywidualnie. Naszym priorytetem jest wzorowe przygotowanie Państwa do egzaminu i dalszej samodzielnej już jazdy w każdych warunkach. Dlatego też w naszych szeregach znajdują się tylko instruktorzy o najwyższych kwalifikacjach i wieloletnim doświadczeniu. OSK ZUBRZYCKI to zajęcia pełne humoru, relaksu oraz luzu ale przede wszystkim pełne profesjonalizmu i doświadczenia, to partnerska i przyjazna atmosfera, która usprawni zdobywanie wiedzy! Pamiętajcie! Wybierając OSK Zubrzycki macie Państwo gwarancję dobrze zainwestowanych pieniędzy i własnego czasu, dołożymy wszelkich starań aby nauka była szybka, profesjonalna a przede wszystkim efektywna. Pomożemy Wam stać się kierowcami z prawdziwego zdarzenia, którzy z jednej strony czerpią przyjemność z prowadzenia auta a z drugiej zaś są w pełni świadomym uczestnikiem ruch drogowego. Instruktorzy naszej firmy nie tylko wskażą jak pokonać egzaminacyjne pułapki ale nauczą myślenia na drodze tak potrzebnego w codziennym życiu. Wybierasz efektywne nauczanie. Możesz być pewien, że każda lekcja będzie przyjemnością, a opieka i indywidualne wsparcie doświadczonych instruktorów zapewni Ci sukces!

Zapraszamy
Zespół OSK "Zubrzycki"